OH WOW! BOX

OH WOW! BOX karbist leiad palju põnevaid kingitusi, mis oleme sinu jaoks hoolikalt kokku pannud. Valime välja erilised esemed ja teema, mis muudaksid sinu aja iseendaga eriliseks ja südantsoojendavaks hetkeks. Soovime kinkida sulle armsaid emotsioone, elevust ning kauneid naudinguid. Iga karp on kui väike müstiline maailm, mis üllatab sind põnevate lõhnadega, eriliste värvidega, sügavate maitsetega, luksuslike elustiilitoodetega ja palju muud.

Iga aastaaeg, mida kogeme, muudab meie olemust ja paneb meie meeled igatsema erinevaid tundeid ja kogemusi. OH WOW! BOX hoolitseb sinu eest aastaringselt ja kingib sulle oma “hygge”, mis soojendab meie kõigi hinge. Hygge on taanikeelne sõna, mis tähendab kõike seda, mida meie üllatuskarbist leida võid – hingerahu, tasakaal, rõõm, südamlikkus, õndsus, valgus, kodune tunne.

71694176_447001019507080_3886719427470688256_n_edited

Armastusega valitud tooted ja personaalne lähenemine, muudab sinu OH WOW! BOXI põnevaks kogemuseks, mida saad pikalt nautida!

Soovime, et kõik leiaksid oma hygge – iga OH WOW! BOX karbi tellimusega aitame ka neid, kes seda enim vajaksid. Tellides OH WOW! BOXi toetame sinu poolt valitud heategevusorganisatsiooni 3 euroga.

OH WOW! BOXist leiad:

  • 9-10 valitud toodet, mis sobivad vastava aastaajaga
  • Personaalne infoleht karbi ja teema kohta
  • Eriline karp, mida saad ka hiljem kasutada
  • Heategu! Iga karbi tellimusega toetame sinu poolt valitud heategevusorganisatsiooni.

 

OH WOW! BOX ilmub iga kahe kuu tagant, sulle lähimasse pakiautomaati. 

Hind: 47.90

 

Telli siit:

Täname teid tellimuse eest!

Vastame teile esimesel võimalusel ja saadame teile arve.

NB! Oktoober-November karpe saadame välja alates 15. oktoober.