TELLIMINE

OH WOW! BOX karbist leiad palju põnevaid kingitusi, mis oleme sinu jaoks hoolikalt kokku pannud. Valime välja erilised esemed ja teema, mis muudaksid sinu aja iseendaga eriliseks ja südantsoojendavaks hetkeks. Soovime kinkida sulle armsaid emotsioone, elevust ning kauneid naudinguid. Iga karp on kui väike müstiline maailm, mis üllatab sind põnevate lõhnadega, eriliste värvidega, sügavate maitsetega, luksuslike elustiilitoodetega ja palju muud.

DSC_0009_edited
Pildil: Oktoober-November OH WOW! BOXi sisu

Iga aastaaeg, mida kogeme, muudab meie olemust ja paneb meie meeled igatsema erinevaid tundeid ja kogemusi. OH WOW! BOX hoolitseb sinu eest aastaringselt ja kingib sulle oma “hygge”, mis soojendab meie kõigi hinge. Hygge on taanikeelne sõna, mis tähendab kõike seda, mida meie üllatuskarbist leida võid – hingerahu, tasakaal, rõõm, südamlikkus, õndsus, valgus, kodune tunne.

Armastusega valitud tooted ja personaalne lähenemine, muudab sinu OH WOW! BOXI põnevaks kogemuseks, mida saad pikalt nautida!

76959806_1029633404044238_7112186278459736064_o

Soovime, et kõik leiaksid oma hygge – iga OH WOW! BOX karbi tellimusega aitame ka neid, kes seda enim vajaksid. Tellides OH WOW! BOXi toetame sinu poolt valitud heategevusorganisatsiooni 3 euroga.

OH WOW! BOXist leiad:

  • 9-10 valitud toodet, mis sobivad vastava aastaajaga ja karbi teemaga
  • Personaalne infoleht karbi ja teema kohta
  • Eriline karp, mida saad ka hiljem kasutada
  • Heategu! Iga karbi tellimusega toetame sinu poolt valitud heategevusorganisatsiooni.

OH WOW! BOX ilmub iga kahe kuu tagant, sulle lähimasse pakiautomaati.

Hind: 47.90  

Telli siit:

Detsember-Jaanuar üllatuskarbid on väljamüüdud!

Täname teid tellimuse eest!

Vastame teile esimesel võimalusel ja saadame teile arve.